KURALLAR duyurulur

Aşağa gitmek

KURALLAR duyurulur

Mesaj tarafından Admin Bir Paz Ara. 14, 2008 9:16 am

!!!!!Lütfen Dikkat!!!!!


1 ) Forumumuz spor forumudur bu nedenle forumumuzda her turlu siyasi
yazılar yazılması tartışmalar, siyasi propaganda yapılması ve hakaret benzeri yazıların yazılması yasaktır. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını ya da üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

2 ) Hiçbir katılımcı genel ahlaka aykırı küfür içeren yazı yazamaz. Bir başkasının ettiği küfürü chat boxa yazamaz veya foruma asamaz. Bunları çağrıştırıcı ifadeler kullanamaz. Kullanıldığı takdirde uyarı almaksızın forum yöneticileri tarafından forumdan atılır.

3 ) Forum katılımcıları forumda yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığına kontrol etmelidirler. Bunun için forumdaki ilgili topiğe bakmaları tarafımızdan değerli üyelerimize rica olunur.Aynı isimli konular açılamaz.Açıldığı takdirde forum yönetici tarafından silinir.

4) Hiçbir katılımcı reklam amaçlı veya forumun konusu dışında olan sitelerin linkini veremez bu siteler hakkında yazı yazamaz referans göstermez. Gösterdiği takdirde hiç uyarı almaksızın forumdan atılır.

5 ) Tekrarlanan mesajlar (flood) yazarak forumun işleyişini kasıtlı durduran katılımcılar forumdan uzaklaştırılır.

6 ) Hiçbir katılımcı forum konuları dışına çıkamaz. Burası hepimizin sitesi. Ancak yöneticilerin istemediği doğrultuda sitenin katılımcının kendisinin gibi göstermesi yasaktır.

7 ) Yöneticiler her yazılan mesajı görüp denetleyemeyebilir. Sağ duyulu katılımcılarımızın bu konuda bizlere yardımcı olması tarafımızdan rica olunur.

8 ) Foruma her yazılan mesaj yazanın sorumluluğu altındadır. Bu yazılandan doğacak her türlü sonuç yazan tarafından kabul edilmiştir. Hiçbir şekilde megabahis.net ve Yöneticilere sorumluluk yüklenemez.

9 ) Forum dili Türkçe’dir. İngilizce büyük bir çoğunluk tarafından anlaşılmakta ve kullanılmaktadır. Bu iki dil dışında başka dil kullanmak yasaktır.

10 ) Foruma yazılacak konular ilgili başlıklara yazılmalıdır. Başlıkla ilgisi olmayan mesajlar yöneticiler tarafından forumdan silinecektir.

11 ) Sitemizi yavaşlattığı gerekçesiyle forumumuza 800 x 600 den büyük resimler konulması yasaktır.

12 ) Forum işleyiş kurallarını katılımcılara iletmek forumun ya da forum yöneticilerinin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadırlar.

13 ) Admin ve Modlara çok önemli olmadıkça gereksiz özel mesaj atılması yasaktır. Soru veya sorunlarınız için istek şikayet başlığına yazmanız yeterli olucaktır. En kısa sürede size geri dönülecektir.

14 ) Başka bir spor forumundan yazı , yorum vs. gibi şeyler alıp foruma katılımcının kendisininmiş gibi yazılması yasaktır.Böyle bir durumda bytahmin.net ve forum yöneticileri bu mesajdan sorumlu tutulamazlar.Böyle bir mesaj la karşılaşılırsa mesaj silinir ve kişi forumdan uzaklaştırılır.

15 ) Başka bir sitede görevli olup forumumuzda görev almak yasaktır. Forumumuza alınacak kişiler çok detaylı bir inceleme ve izlemeden geçirilmektedir.

16 ) Sitemizde görevli olan kişiler tarafından yazılmış yorumların tüm hakkı MEGABAHİS'e aittir. İzinsiz kopyalanamaz. Bu türde bir suça teşebbüs eden şahıs doğacak zarardan kendisi sorumludur.

17) Günün kuponu, günün üst maçı alt maçı günün maçı vs gibi günlük kupon konulan bölümlere site görevlilerinden başka başlık açılamaz, üyelere verilen günlük kuponnlar ve maçlar site görevlileri tarafından açılır. Üyeler resimsiz kuponlar bölümünde veya açılan lig başlıkları altında fikirlerini yansıtabilirler.

CEZALAR:

A ) Forum'da cezalar, yukarıda sayılmış ve de sayılmamış olan her turlu konuda karar verme yetkisine sahip olan forum yöneticileri (admin) tarafından verilir.

B ) Bu kuralların ihlalinde ilk aşamada "İhtar" verilir.
İkincisinde mesaj gönderme hakki "Bir ay" askıya alınır.
Üçüncü ve müteakip ihlallerde ise askıya alınma suresi ikiye katlanarak uzatılır (2, 4, 8 ay vb.) Eğer bir katılımcı, 12 ay boyunca hiçbir kural ihlali yapmamışsa daha önce aldığı cezalar "zamanaşımı”na uğramış sayılır. Forum kurallarını "Küfür" yolu ile ihlal edenlere ihtar verilmeksizin,
bir ay askıya alma cezasından başlanılır. Küfür nedeniyle alınan cezalar "zamanaşımı”na tabi değildir.

C ) Verilen cezalara, sadece cezaya maruz kalan kişinin itiraz hakki vardır. Bu itiraz, kişi tarafından ve cezanın forumda yayınlanışını müteakip bir hafta içinde ve yazılı olarak "ADMINLER” sunabileceklerdir.

Forumumuzda şifre almış ve alacak olan tüm katılımcılar bu kuralları kabul etmis sayılırlar.

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 56
Kayıt tarihi : 25/11/08

Kullanıcı profilini gör http://iddaa.yetkinforum.net

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz